23 Yıllık tecrübesini sizlerle paylaşmak isteyen İdeal Sarraf bu amaçla ilk önce sanal pazaryerlerinde başlangıç yaparak Tüm Türkiye'ye satışa başlamış ,n11 ,trendyol,hepsiburada mağazalarında müşterilerden gelen talep üzerine şimdide web sayfası üzerinden aynı başarıyı yakalamayı hedeflemiştir.

Kuyumculuk sektöründe online  parekende mağazasıyla hizmet vermekte olan İdeal Gold ; www. idealsarraf.com  E-Ticaret sitesiyle sizlere en iyi hizmeti ,en kaliteli ürünleri en uygun fiyat garantisi ile sizlere sunmayı çalışmaktadır.

İdeal Gold, mağazasına ürün seçerken vermiş olduğu özeni ,online müşterileri için de göstermekte ve  en kaliteli ve en özel ürünleri seçerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. İdeal Gold ,satış sonrasında da hizmet vererek müşterilerinin her zaman yanında olmaya çalışır.

İdeal Gold ;  satışa açtığı ürünlerde altınla işçilik arasında orantılı fiyat politikası uygulamaktadır.Satın alınan ürünün öncelikle altın olduğunu düşündüğümüzde, işçilik değerinin altın değerinin üstüne çıkmaması gerekmektedir.


İdeal Gold ürünleri kendi stüdyosunda ve ürünlerin bire bir gerçeği çekim yapılarak web sayfasına yüklenir ve asla görseldeki ürün ile farklı bir ürün müşteriye gönderilmez ,sayfa üzerinde yapılan indirimleri tamamen gerçeği yansıtır. Kısaca ; İdeal Gold , satışa sunduğu ürünlerle ilgili gerçek bilgilendirmeyi prensip edinmiştir.Ürünle ilgili tüm bilgiler eksiksiz olarak ( gram, ayar, renk, marka vb ) belirtilmekte ayrıca ürünlerin birebir kendi resimleri kullanılmaktadır.


İdeal Gold, sattığı her ürünün arkasındadır ve aldığınız ürün gramajları yazılan veya verilen değerden düşük ise, eksik gramaj bedeli sizlere iade edilir.Firma olarak yaptığımız bir hata var ise telafi edilir.

Güleryüzlü olmanın bir erdem olduğunu kendimize ilke edindik ve parekende mağazamızda bunu kapımızdan içeri giren her müşterimize uygulamaktayız.Siz online müşterilerimiz içinse; alışveriş sonrası kar elde etmekten ziyade ilk önceliğimiz sizlerin dostluk ve güveninizi kazanmak ilk hedefimizdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizi şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ziyaretlerde site kullanımına ilişkin bilgi toplamak için bazı çerezler kullanılmaktadır. Buradaki amacımız; web sitemizi ziyaret eden kullanıcıya kolaylık sağlamak ve işleyişi daha iyiye taşıyabilmektir.