İADE

Değerli Müşterilerimiz;

Sitemizden aldığınız tüm ürünlerin iade prosedürü Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine uygun olarak düzenlenmiştir.

Firmamız, siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi yollamadan önce detaylı olarak ürünü incelemekte ve azami gayreti sarf ederek size ayıplı(defolu) mal yollamamayı kendisine prensip edinmiştir. Ayıplı (defolu) mallarımız iade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği tarafımızdan incelenir. İade onaylanırsa sizin tercihinize göre ürünün yenisi sizlere ulaştırılır.

İade edilecek ürüne ait kargo gönderim ücretleri müşteriye aittir.

Sitemizde yer alan tüm ürünler işçilik olarak 24 ay, altın ayarı bakımından ise sınırsız garantilidir. Alınan ürünün faturasının saklanması garanti açısından önemlidir. Ürün'ün kullanım kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. 


Cayma hakkı aşağıdaki hallerde kullanılamaz:

Fiyatı borsa veya teşkilatlanmamış diğer piyasalarda belirlenen mallara ilişkin sözleşmeler.
(Altın fiyatları dünya borsalarındaki fiyatlara göre sürekli değişime uğramakta ve güncellenmektedir. Fiyatlardaki sürekli değişmelerden dolayı sizlerin ve bizlerin mağduriyet yaşamaması  sebebiyle tüm altın takı siparişleri kesin sipariş olup, sipariş alındıktan sonra iptali ve iadesi söz konusu değildir. )

 

ÜRÜN DEĞİŞİMİ

Satın aldığınız ürünü teslim aldıktan sonra beğenmemeniz veya boyunun olmaması durumunda ürünü herhangi bir gramaj ve işçilik kaybı olmadan değiştirme talebinde bulunabilirsiniz.

Değiştirmek istediğiniz ürünü bize yollamadan önce iletişim bölümümüzde yer alan telefon numarasını veya [email protected] mail adresini kullanarak mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Değişim talebinizi firmamıza bildirmeniz gerekmektedir. Değişim talep edilen ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Uzmanlarımız tarafından iade edilen ürünün kullanılmış olduğu kanaatine ulaşılırsa, ürününüz değiştirilmeden geri sizlere yollanır. Değiştirilecek ürünlere ait kargo gönderim ücretleri müşteri tarafından karşılanır.

 

Değişimler aynı kategori ve ayardaki ürünlerde mümkündür.Farklı kategorilerdeki ürünlerle değişim yapılmamaktadır.

Üründe işçilik kusuru bulunması durumlarındaki değişimlerde ürün değiştirilip, yenisi yollanacaktır. İşçilik kusuru dolayısıyla değişimlerde kargo gönderim ücretleri firmamız tarafından karşılanacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Web sitemizi şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ziyaretlerde site kullanımına ilişkin bilgi toplamak için bazı çerezler kullanılmaktadır. Buradaki amacımız; web sitemizi ziyaret eden kullanıcıya kolaylık sağlamak ve işleyişi daha iyiye taşıyabilmektir.